Hotel

Hotelarrow_dwn

Hotel – Restauracja OAZA BIS położony jest w Wąbrzeźnie, malowniczym mieście mieszczącym się między trzema jeziorami: Zamkowym, Sicieńskim i Frydek na pojezierzu chełmińskim, 43 km na północny-wschód od Torunia w województwie kujawsko-pomorskim. Jeziora: Zamkowe, Sicieńskie i Frydek mają łączną powierzchnię ponad 140 ha stwarzając naturalne możliwość do wypoczynku nad wodą. Obiekt charakteryzuje się doskonałą lokalizacją – położony jest w odległości 200 m od głównej ulicy (1 Maja).
Dysponujemy 14 pokojami oraz 2 salami restauracyjno-konferencyjnymi o łącznej powierzchni 370 m2.
Szczególnie dumni jesteśmy z naszej restauracji, która serwuje przepyszne dania kuchni polskiej (na miejscu i na wynos – catering), co zostało wielokrotnie docenione przez naszych klientów.
Do dyspozycji gości oddajemy również bezpłatny parking, a w okresie wiosno-letnim ogródek, dający możliwość na chwilę relaksu na świeżym powietrzu.

Hotel – Restauracja OAZA BIS to firma rodzinna działająca nieprzerwanie od 2004 roku. Nasze wieloletnie doświadczenie pokazało, iż jesteśmy w stanie sprostać różnorodnym oczekiwaniom naszych gości hotelowych jak i restauracyjnych, zarówno klientów indywidualnych jak i biznesowych. Dbanie o każdy szczegół to nasza dewiza jakości obsługi klienta, którą sprawnie realizuje nasz wysoko wykwalifikowany personel. Nasi stali goście cenią nas szczególnie za:
• hotel – dogodna lokalizacja, spokój, wygodne i czyste pokoje, dogodne warunki płatności, długie godziny otwarcia;
• restauracja – smaczne posiłki, miła i profesjonalna obsługa (dyspozycyjność, elastyczność i szybkość działania, sprawna komunikacja).

Będzie nam niezmiernie miło i przyjemnie gościć Państwa w naszym Hotelu i Restauracji.

Translate »