Restauracja

Restauracja i bararrow_dwn

Restauracja w naszym obiekcie to miejsce pachnące ziołami i wyśmienitymi potrawami. Nasi goście mogą się delektować smakiem kuchni polskiej. Szef kuchni szczególnie poleca dania z gęsiny.


Restauracja

dysponuje dwiema salami. Pierwsza z nich jest w stanie pomieścić 180 osób i jest idealna na duże przyjęcia rodzinne (wesela) i spotkania biznesowe (konferencje-szkolenia). Druga daje możliwość pomieszczenia 30 osób i sprawdza się w przypadku kameralnych okazjonalnych bankietów takich jak: chrzciny, urodziny, spotkania integracyjne, rocznice ślubu.


Sale

zostały zaprojektowane tak, aby tworzyły przytulną, domową atmosferę.

Dużym atutem jest letni ogródek, który podczas ciepłych miesięcy daje możliwość rozkoszowania się wyśmienitymi potrawami na świeżym powietrzu.


W godzinach od 13:00 do 17:00

w dni robocze restauracja proponuje swoim gościom tzw. ofertę lunch’ową, w ramach, której można spożyć tradycyjne obiady domowe np. pierogi, gołąbki, kotlet schabowy i inne (więcej informacji znajdą Państwo w Menu).

Oferujemy również obiady domowe z dowozem, przygotowane w eleganckim opakowaniu (sztućce i przyprawy w zestawie).


 

Restauracja jest czynna od 12:00 do 21:30 lub do ostatniego gościa.

Bar zaprasza gości na wyśmienite wino, piwo, orzeźwiającego drinka lub aromatyczną kawę z deserem. Bar czynny całą dobę.

Translate »